ציטוטים

ברוכים הבאים למאגר הציטוטים הגדול של טקסטולוגיה!

מאגר הציטוטים של כאן באתר טקסטולוגיה מכיל אוסף הולך וגדל של ציטוטים יפים, מרגשים ומעוררי השראה מפי מיטב המוחות והלשונות בהיסטוריה. הקישורים לעמודי הציטוטים בעמוד זה הם מבחר מתוך המיטב שיש לנו להציע, ראו כאן את כל עמודי הציטוטים באתר.

הציטוטים במאגר שלנו מתחלקים לשני תחומים עיקריים: ציטוטים לפי נושאים וציטוטים לפי אישים, כאשר לכל אחד מהם דף משלהם. כי ששמו מציע, עמוד ציטוטים לפי נושאים מציע רשימות של ציטוטים מפי דוברים שונים בנושא אחד כמו אהבה, בית, חברות וכיוצא בזה ואילו ציטוטים לפי אישים מציע רשימות ציטוטים של דובר אחד, דמות בולטת מתחום ההנהגה, התרבות או ההגות בהיסטוריה או בהווה. בעמוד לעיל תמצאו את שתי קטגוריות הציטוטים במעורבב. על מנת להגיע לקטגוריות הנפרדות השתמשו בקישורים כאן או בראש העמוד תחת לשונית "ציטוטים". כאן גם תוכלו למצוא את רשימת כל עמודי הציטוטים באתר.

בניגוד לאתרי ומאגרי ציטוטים אחרים אנחנו בוחרים בעבור כל נושא או כל דמות את מיטב הציטוטים ומנסים להמנע מהקיטש הרגיל שמאפיין את תחום הציטוטים מידי פעם. אנחנו גם מוודאים כי הציטוטים והמשפטים שאותם אנחנו מעלים הם אכן הציטוטים והמשפטים של האדם שאליו הם מיוחסים, שכן בימינו התופעה במסגרתה מיוחסים ציטוטים לאנשים ללא כל ביסוס הולכת ונעשית רווחת (ראו למשל ציטוטים של "אלברט איינשטיין" שממלאים את הרשת). מקווים כי תעשו שימוש טוב ומועיל במאגר הציטוטים שלנו. קריאה מהנה!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות